Czynne: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
kontakt@poezjadent.pl+48 531 525 366
Zespół profesjonalistów

Zespół

Agnieszka Roszczyk  właścicielka

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1998r. 

W latach 2004-2007 odbyła staże specjalistyczne w Mazowieckim Centrum Stomatologii. W październiku 2007 zdobyła tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją po zdaniu egzaminu przed Centralną Komisją Egzaminacyjną w Łodzi.
Jej pasją zawodową jest stomatologia zachowawcza. Zdobywa wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i webinarach. Uwielbia nowinki techniczne, które usprawniają i ułatwiają pracę. Zawsze dąży do perfekcyjnej odbudowy anatomicznej i funkcjonalnej zęba zachowując estetykę.

Dusza człowiek, niezwykle ciepła, sympatyczna, cierpliwa a przy tym fachowiec z ogromnym doświadczeniem! Przy niej zabieg będzie zawsze komfortowy.

Prywatnie zwolenniczka zdrowego trybu życia. Pasjonuje ją neuropsychologia. Zimą lubi narty, latem rolki, a całorocznie zwolenniczka spacerów.
Sprawdź kalendarz

Arkadiusz Sadowski  właściciel

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w 1998 roku ukończył z studia na kierunku lekarsko-dentystycznym. 

Ma bogate, 25 letnie doświadczenie w zakresie leczenia zachowawczego, chirurgii, periodontologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Bycie stomatologiem to dla niego nie tylko praca, ale i pasja. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności na licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Systematycznie wprowadza do swojej praktyki stomatologicznej najnowocześniejsze nowinki i technologie. Priorytetem dla niego jest perfekcyjne wykonanie zadania ale również komfort i zadowolenie Pacjenta.

Człowiek wielu pasji i zainteresowań. Fotografia, szachy, poker, squash, badminton, ogród. Zimą szusuje na nartach a latem łapie wiatr w żagle na mazurskich jeziorach. Wolne chwile wypełnia grając na gitarze poezję śpiewaną . 
Prywatnie zawsze zaraża dobrym humorem bo jak twierdzą pacjenci „u Doktora znieczulenie nie potrzebne, jego nieustający dobry humor wystarcza.''
Sprawdź kalendarz

Agata Estemberg

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pasjontka nowoczesnej, holistycznej stomatologii. Na codzień zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz ortodontycznym zarówno dzieci i dorosłych. Swoje kompetencje podnosi na licznych kursach I szkoleniach

Jak sama mówi "Moja pasją jest nowoczesna stomatologia. W swojej pracy dążę do tego, aby pacjenci wychodzili z gabinetu usatysfakcjonowani, zadowoleni i przekonani co do rzetelności, wiedzy i odpowiedzialności swojego lekarza. Zależy mi aby każdy pacjent po wizycie cieszył się pięknym a przede wszystkim zdrowym uśmiecham"

Wolne dni dr Agata spędza aktywnie - zimą narciarstwo, latem kitesurfing.
Lubi podróżować, odkrywać nowe smaki, poznawać nowych ludzi.
Pacjenci uwielbiają doktor Agatę za profesjonalizm, empatię i piękny uśmiech.

Sprawdź kalendarz

Seweryn Milczarski

Doktor Seweryn to świetny specjalista o dużym doświadczeniu i wyjątkowym podejściu do pracy, która jest jego pasją.

Ukończył studia w języku angielskim, dlatego komunikacja z pacjentem anglojęzycznym nie stanowi dla niego problemu.
Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej i cały czas podnosi swoje kwalifikacje.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Po pracy czas wolny stara się spędzać aktywnie. Zimą snowboard, latem tenis ziemny oraz górska wspinaczka.
Uwielbia chodzić do teatru i grać na gitarze. 
Dobry humor doktora zaraża.

Sprawdź kalendarz

Mateusz Głębicki

Lek. Dent. Mateusz Głębicki to absolwent kierunku
lekarsko-dentystycznego na lubelskim Uniwersytecie Medycznym.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie endodoncji i stomatologi zachowawczej, zdobyte na licznych kursach i szkoleniach oraz pracy własnej.

Do zespołu wnosi dużo pozytywnej energii i nowy punkt widzenia na leczenie endodontyczne.

W pracy cierpliwy, a dokładność wykonywanych
zabiegów jest dla niego priorytetem. Stale stawia sobie nowe wyzwania i udoskonala swoje umiejętności.

Dr Mateusz to pasjonat outdooru, podróży i fotografii.

Sprawdź kalendarz

Wojciech Lambrecht

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Kierunek lekarsko-dentystyczny ukończyłem w 2009 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pod okiem cenionych specjalistów. Byłem przez wiele lat woluntariuszem w Klinice Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo–Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
Po 15 latach praktyki uzyskałem tytuł Specjalisty z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w pracy szpitalnej wykorzystuję w codziennej praktyce ambulatoryjnej podczas zabiegów rekonstrukcyjnych czy około-implantologicznych.
Zdobywanie wiedzy, wprowadzanie techniki CAD/CAM jest również moją pasją zawodową. 

Największą radość i satysfakcję sprawiają mi zadowoleni pacjenci.
Jestem osobą otwartą, pełnym empatii.
Prywatnie interesuje się mechaniką pojazdową oraz socjologią.
Sprawdź kalendarz

Inga Andrzejewska

Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom. Wiedza i doświadczenie zdobyte w pracy, ukierunkowały ją na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.
Aktywnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach.

Największą radość i satysfakcję sprawiają jej uśmiechy na twarzach pacjentów po wykonanych zabiegach. Jest osobą otwartą, pogodną, a w kontakcie z pacjentami wyróżnia się empatią i życzliwością.
Uwielbia biegać i czytać książki. Interesuje się psychologią.
Sprawdź kalendarz

Agata Maciaszek

Absolwentka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej na kierunku Higienistka Stomatologiczna, w 2020 roku uzyskała świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie z bardzo dobrym wynikiem. 

W klinice przeprowadza profasionalne zabiegi higienizacji dbając o komfort pacjentów. Nauczy jak dbać o zęby w bardzo wesołej atmosferze. Czynnie asystuje lekarzom podczas różnych zabiegów stomatologii zachowawczej, chirurgii czy protetyki. 
W klinice przeprowadza profasionalne zabiegi higienizacji dbając o komfort pacjentów. 

Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, interesuje się kulturą Japonii, uczy się różnych języków. W wolnym czasie czyta kryminały, zajmuje się robótkami ręcznymi.

Natalia Jankowska

Asystentka stomatologiczna i studentka trzeciego roku Ratownictwa Medycznego. 

Natalia współpracuje z lekarzami, aby leczenie przebiegało sprawnie i na najwyższym poziomie. Szczególnie lubi zabiegi z zakresu chirurgii, stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Dba również o komfort Pacjentów i dobrą atmosferę podczas wizyt - dzięki jej nastawieniu zbędny stres szybko mija. Empatyczne podejście, profesjonalizm i uśmiech 
Natali wpływają uspokajaco na każdego Pacjenta. 

Od siedmiu lat czynnie uczestniczy w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotomowie i równie często jak w fartuchu medycznym można spotkać ją w umundurowaniu strażackim ratującą świat. Uwielba taniec, jazdę na snowbodzie. Jest miłośniczką zwierząt.

Zarezwerwuj wizytę online!

Zapisz się na pasujacy Ci termin, sprawdź nasz kalendarz dostępności
Umów się na wizytę