Czynne: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
kontakt@poezjadent.pl+48 531 525 366
Ponad 25 lat doświadczenia

Usługi

W ofercie naszego gabinetu znajdą Państwo szerokie spektrum usług stomatologicznych. Nasza kadra to najlepsi stomatolodzy specjalizujący się w różnych dziedzinach . Naprawiamy, leczymy, ratujemy i kreujemy zdrowy, biały uśmiech. Oferujemy kompleksowe leczenie zębów począwszy od konsultacji przez diagnostykę po zastosowanie najlepszego dla Państwa planu leczenia. Dzięki temu mają Państwo pewność że, są w dobrych rękach.

Uczciwie, kompleksowo, komfortowo i z pasją...

Leczenie zachowawcze

Stomatologia zachowawcza ma na celu zachowanie zdrowych tkanek , odbudowę funkcjonalną, anatomiczną i estetyczną zęba. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych materiałów światłoutwardzalnych.
Dla większej precyzji zabiegi są wykonywane w powiększeniu.
Najważniejszy jest komfort pacjenta, dlatego każda wizyta przebiega bezboleśnie w przyjaznej atmosferze.

Leczenie dzieci/  Podtlenek

Dbanie o zęby należy zacząć już od najmłodszych lat! Pierwsza wizyta u stomatologa jest bardzo ważna. Wspomagamy leczenie podtlenkiem azotu.
Przygodę ze stomatologiem rozpoczynamy wraz z pierwszym wyrżniętym ząbkiem:)
Bardzo ważne jest wypracowanie nawyków higienicznych, dietetycznych oraz odwiedzin w gabinecie stomatologicznym u naszych pociech od najmłodszych lat.

Leczenie kanałowe

Potrzeba podjęcia leczenia kanałowego pojawia się u Pacjentów, u których na skutek zaawansowanej próchnicy doszło do zmian wewnętrznych tkanek zęba. Prawidłowe wypełnienie systemu kanałowego gwarantuje długotrwałe przetrwanie zęba w jamie ustnej.

Chirurgia

Dbamy o Twój komfort. Nasza technika pracy oraz metody znieczulenia i preparaty pozwolą nam z obopólnym zadowoleniem przeprowadzić zabieg.
Mikrochirurgiczne techniki zapewniają zachowanie wrażliwych struktur oraz lepsze gojenie.

Protetyka

Prace protetyczne wykonujemy przy użyciu lup dla maksymalnej precyzji.
Na sukces idealnego uzupełnienia protetycznego składa się nasza praca oraz technika protetycznego. Aby nasze wysiłki idealnego przygotowania odniosły pożądany skutek współpracujemy z nowoczesną pracownią. Sprawdziliśmy ich i nie zmienimy :). Trudny dobór koloru czy skomplikowane przypadki konsultujemy wspólnie w klinice.

Rentgen zębów

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt i oprogramowanie do radiowizjografii.
Badanie RTG to podstawowe narzędzie diagnostyczne w leczeniu stomatologicznym a radiowizjografia  to minimalna dawka promieniowania.

Wybielanie i profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu próchnicy i innym chorobom jamy ustnej. Podstawą zdrowego uśmiechu są regularne wizyty kontrolne i profesjonalne zabiegi higienizacji.
W trakcie wizyty nauczymy Cię jak prawidłowo dbać o higienę.
Dzięki naszym zabiegom zapobiegniesz wielu problemom.
Wybielanie zębów rozjaśni Twój uśmiech.

Leczenie dziąseł

Periodontologia jest działem stomatologii koncentrującym się na przyzębiu, a konkretnie — na diagnozowaniu i leczeniu chorób tkanek otaczających i utrzymujących zęby.

Leczenie rozpoczyna się badaniem i diagnostyką zaawansowania choroby oraz określeniem możliwości regeneracji dziąseł i przyzębia. Określamy plan leczenia oraz wybieramy skuteczne procedury w leczeniu paradontozy.

Zarezwerwuj wizytę online!

Zapisz się na pasujacy Ci termin, sprawdź nasz kalendarz dostępności
Umów się na wizytę