Czynne: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
kontakt@poezjadent.pl+48 531 525 366
Nasza historia

O nas - Historia Poezja Dent

PoezjaDent w Legionowie to nowoczesna klinika w której stosujemy zaawansowane technologie medyczne dla zapewnienia zdrowego i pięknego uśmiechu. Założycielami kliniki jest od wielu lat współpracujący zespół stomatologów Agnieszka Roszczyk i Arkadiusz Sadowski. Nasz projekt zakłada stworzenie miejsca w którym zapewniamy kompleksową opiekę naszym pacjentom zapewniając im estetykę i zdrowie w jamie ustnej.

Poezja

Klinika Stomatologiczna PoezjaDent w Legionowie to nowoczesne miejsce, gdzie w trosce o pacjenta, połączyliśmy pasję z profesjonalizmem. Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz zachowanie najwyższej jakości usług stomatologicznych. Pomysł na stworzenie naszej Kliniki Stomatologicznej zrodził się z potrzeby stworzenia miejsca z rodzinną, kameralną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta.

Profesjonalizm

W naszej pracy stawiamy na holistyczne podejście do problemu. Na pierwszej wizycie po wnikliwym badaniu i diagnostyce wykonujemy indywidualny plan leczenia, który w każdym przypadku jest rozwiązaniem dopasowanym do stanu zdrowia i  potrzeb pacjenta. Diagnoza konsultowana jest z naszymi specjalistami dokładając starań by pacjent otrzymał rzetelną i fachową pomoc. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy nowoczesne metody leczenia spełniające najwyższe standardy zarówno pod względem jakościowym jak i estetycznym.

Doświadczenie

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i atestowanych materiałach najwyższej jakości. Posiadamy 25-letnie doświadczenie oraz kwalifikacje z różnych dziedzin stomatologii, potwierdzone licznymi certyfikatami. W Klinice Stomatologicznej PoezjaDent razem pracujemy na nasz wspólny sukces – lekarzy i pacjentów
Długo szukałem stomatologa dla swojej rodziny. Po wielu doświadczeniach doceniliśmy rzetelność i prawdziwy talent tego lekarza. Jest niewyobrażalnie precyzyjny a w jego pracę naprawdę doceniają nawet inni lekarze (gdy leczyliśmy się podczas kilkumiesięcznego pobytu za granicą).
To wszystko w lekkiej atmosferze z poszanowaniem wrażliwości na ból i bez śrubowania cennika.
Jeśli nie będziemy zmuszeni, to nigdy nie pójdziemy do kogoś innego.

p. Michał

30.01.2023 - Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Zarezwerwuj wizytę online!

Zapisz się na pasujacy Ci termin, sprawdź nasz kalendarz dostępności
Umów się na wizytę